Переваги нашої компанії | Le Mebel click fraud detection
Отдел продажи услуг (порезка, кромкование, присадка):
Мебель на заказ
Viber WhatsApp Telegram
Мебель на заказ
Viber WhatsApp Telegram
Отдел продажи услуг
(порезка, кромкование, присадка):
создано Lemebel Admin 19.01.2020 0 комментариев

Переваги нашої компанії

В “меблевих питаннях” є багато цікавих і загадкових тем. І ось однією з таких тем є ціноутворення.

Коли ми вирішуємо придбати якісь меблі, перед нами постає ряд питань: які меблі замовити, у кого саме і, звичайно ж, у скільки нам обійдеться таке задоволення.

Фінансове питання, є по-справжньому важливим, тому що дуже часто саме воно  буває вирішальним у тому, у кого і які меблі ми купимо.

По-перше, потрібно знати, що існує кілька основних категорій виробників.

1) Це відомі, можливо навіть, міжнародні бренди і компанії, які надають послуги з обробки плитних матеріалів, а також займаються продажем цих матеріалів і фурнітури.

Замовляючи у них, на виході Ви отримуєте набір “конструктора”, зібрати який, навряд чи вийде у людини, що не має відношення до меблів. А замовлення послуг дизайнерів-конструкторів, збирачів і т.д. улетить  в копієчку.

2) Великі меблеві фабрики серійного виробництва мають свої переваги і недоліки

Переваги фабричних меблів.

Невисока ціна – ось що приваблює клієнта. Правда, не всі меблеві виробництва реалізують свої вироби за доступною ціною. Але при аналогічних матеріалах індивідуальний меблевий гарнітур обійдеться в будь-якому випадку дорожче.

Гарантовано висока якість: На серйозних меблевих виробництвах кожен товар проходить тестування якості. Всі меблі проходить відбраковування.

НЕДОЛІКИ фабричних меблів

Серійність: Оскільки виробництво фабричних меблів ведеться в серійному форматі, то ні про який  індивідуальний підхід не може бути й мови. Ви купуєте саме таку шафу або стіл, який був представлений в каталозі. І зменшувати або збільшувати його габарити на ваше прохання на фабриці не будуть .

Неактуальність моделей: На жаль, більшість фабричних меблів виготовляється по дизайну, розробленому  в кращому випадку років п’ять тому. Це пов’язується з особливістю виробництва. Для впровадження нової лінійки продукції необхідне перенастроювання станків, його оновлення, використання нового інструменту. А ці процедури досить затратні для більшості меблевих виробництв, тому проводяться вкрай рідко.

3) Меблі на замовлення

Меблі на замовлення мають ряд переваг:

  1. відповідність побажанням – ви замовляєте то, що хочете, аж до надання власного дизайну;
  2. економія простору – ви можете підібрати ідеальний розмір меблів саме для вашої кімнати;
  1. бажана начинка – кількість полиць і шухлядок, їх розташування також будуть відповідати вашим побажанням;
  2. легше підібрати меблі під стиль інтер’єру вашої квартири;
  3. ексклюзивність (особливо, якщо меблі зроблені за вашими ескізами);
  4. функціональність меблів – ви разом з дизайнерами заздалегідь продумуєте, що, як і де має стояти, щоб вам було зручно;

У той же час, меблі на замовлення мають і кілька недоліків:

  1. По-перше, на відміну від покупки готових меблів, при виготовленні меблів на замовлення ваше уявлення може відрізнятися від того що вийде в кінці. Щоб уникнути цього, на етапі розробки, вам спільно з дизайнером необхідно ретельно опрацювати ескіз – все до найдрібніших подробиць. Також бажано, щоб виробник надав вам більше ескізів (від руки, комп’ютерні) і 3D-моделі майбутньої меблів. І всі ці ескізні і проектні роботи з чітким описом складових меблів повинні бути прописані в договорі.
  2. По-друге, щоб уникнути казусів, заздалегідь дуже добре зробіть виміри для майбутніх меблів. Бажано робити це з з представником компанії виробника і занести всі виміри в договір.
  3. По-третє, обов’язково зверніть увагу на договір. І підійдіть до його підписання з повною відповідальністю. Чим більше подробиць і нюансів там буде прописано, тим легше вам при наявності недоліків буде повернути гроші.

А найкраще звертайтеся до професіоналів і перевіреним компаніям. Оскільки останнім часом виготовлення меблів на замовлення, користується дуже великою популярністю і з’явилося багато контор-шабашок, які за невеликі гроші зроблять меблі, яка навряд чи довго вам прослужить.

4) Ну і звичайно ж, так звані ‘гаражні меблі’ або меблі зроблені одним майстром в особистій майстерні.

Меблевики, що виробляють меблі на замовлення, як правило, не мають обладнення  та складських запасів матеріалів і фурнітури, отже замовляють послуги з порізки ЛДСП, крайкування і ін. на великих фабриках звісно переплачуючи на транспортуванні. Разом з цим зростає ціна і терміни виробництва.
Або ріжуть, клеять ЛДСП в своїх “гаражних умовах”

Меблева фабрика LeConfort має в собі переваги всіх вищеперелічених виробників.

Наше підприємство, маючи власну виробничу базу, здійснює повний комплекс робіт і послуг для бажаючих придбати нестандартні меблі під замовлення. Наявність власного виробництва меблів дозволяє нам встановлювати ціну без зайвих накруток.

– Ми пропонуємо меблі на будь-який смак і гаманець.

– Працюємо тільки з ЯКІСНИМИ матеріалами.

– Порізка, поклейка, присадка всіх складових меблів проводиться на ЧПУ верстатах, що зводить ймовірність помилки на 0 і покращує якість готових меблів в рази.

– Всі меблі виготовляються за індивідуальними розмірами, в потрібному Вам кольорі, що дозволяє їй ідеально вписуватися в інтер’єр квартири.

– Виїзд дизайнера-конструктора на дім. Наш фахівець приїде зі зразками матеріалів (фасадів, стільниць і т д) і зробить всі необхідні заміри для складання дизайн-проекту меблів

– 3D проект вашої майбутньої меблів – безкоштовно- Прискорене виготовлення меблів на замовлення – БЕЗ НАЦІНКИ!

– Зборка меблів здійснюється в день доставки.

– Ми працюємо оперативно і відповідально. Гарантуємо якість і обслуговування меблів до 2х років.

– Вимірювання проводить майстер, який безпосередньо працює на виробництві, що мінімізує ймовірність помилки при проектуванні, виготовленні та встановленні меблів.

Я текстовый блок. Нажмите кнопку редактирования, чтобы изменить этот текст. Разнообразный и богатый опыт постоянный количественный рост и сфера нашей активности требуют от нас анализа позиций.

В LeConfort замовляй – про незручність забувай!